+421 908 300 304 | obchod@raciohouse.sk

Interiérový dizajn

Pri našich stavebných realizáciách sa čoraz častejšie stretávame s požiadavkou zákazníkov o zariadenie interiéru na mieru. Preto sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku produktov a služieb o kompletný interiérový dizajn.

S nami teraz vybavíte všetko na jednom mieste a ušetríte čas tým, že nemusíte kontaktovať viac spoločností. Na základe Vašich požiadaviek Vám vytvoríme prostredie od konferenčných miestností, cez kuchyne, alebo obývacie izby, až po kompletne zariadené firemné budovy, domy ,alebo byty.

bricks-2181920_1920
iocenters-2673328_1920

Ako to funguje?

Základom kvality našich služieb je komunikácia a pochopenie zákazníka. Preto na začiatku celého procesu je dôležité stretnutie a zistenie základných potrieb a predstáv klienta.

Nebojte sa s nami hovoriť. My Vás radi vypočujeme, pomôžeme a doladíme všetko do posledných detailov.  Aby ste si vedeli predstaviť ako bude Váš interiér vyzerať a aby sme sa uistili, že je presne podľa Vašich predstáv, pripravíme Vám 3D návrh, ktorý sa dá následne upraviť ak by niečo chýbalo, alebo by bolo niečo navyše. Takýto návrh majú navyše naši klienti zdarma, ak následne prebehne realizácia projektu.

Samozrejmosťou je návšteva miesta realizácie našim odborníkom. Aj na základe jeho návštevy, meraní, fotografií a Vašich predstáv sa vieme posunúť k dokonalosti a k Vašej spokojnosti.

Ak už je pre vás toto všetko hotové a ste so všetkým spokojní, prechádzame k realizácii celého projektu. Najväčšiu časť interiéru, ktorá najviac zaujme človeka je nábytok. A presne v tomto sme dobrí. Nábytok si totiž vyrábame sami, vo vysokej kvalite a na najmodernejších strojoch s kvalitnými materiálmi. Spoliehame sa na tradičnú výrobu ako od stolára na vysokej profesionálnej úrovni. Výhodou nášho nábytku na mieru je, že je jedinečný. Bude zvolený Vami a vyrobený len pre Vás.

kitchen-1640439_1920
wall-416060

Ako prebieha realizácia u Vás?

Po dohode termínu realizácie sa nemusíte o nič starať. Všetko prídeme zariadiť priamo k Vám a pošleme len profesionálov, ktorí sa budú snažiť vyhovieť každej Vašej požiadavke. Všetok materiál a nábytok vynesieme k Vám.

Potrebujete sa zbaviť starého interiéru? S nami sa taktiež nemusíte o nič starať. Starý nábytok rozoberieme, odnesieme a zlikvidujeme. Následne všetko zariadime ako sme sa dohodli a na základe Vami schváleného 3D projektu. Keď u Vás budeme hotoví, tak za sebou poupratujeme,  aby ste prišli do nového a čistého prostredia.